ja_mageia

euplatesc.ro

EuPlatesc.ro - punctul de plecare al comertului on-line, atat pentru detinatorul de card, cat si pentru comerciantii online.

Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati!

  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
EuPlătesc angajează programatori PHP PDF Imprimare Email
Duminică, 02 Septembrie 2012 23:26

EuroPayment Services s.r.l. angajează programatori PHP/Web pentru personalizarea siturilor de e-commerce

Departament: EuPlătesc
Orașul: București, sector 3
Tipul postului: Angajat permanent
Nivelul carierei: Student, Entry-Level / în primii 3 ani de experiență, Mid-Level / peste 3 Ani de experiență, fără studii superioare / necalificat
Limbi străine: Engleza constituie un avantaj
Oferta salarială: se va negocia în urma interviului
Data afișării anunțului de angajare: 02.09.2012:
Data limită de trimitere a CV-ului: 30.09.2012

Candidatul ideal

Căutăm programatori PHP entuziasmați care să lucreze cu tehnologii și arhitecturi complexe pentru procesarea plăților online.

  • Experiență demonstrata în programare web (HTML, CSS, JavaScript) și PHP
  • Cunoștințe solide de programare orientată pe obiecte în PHP5
  • Cunoștințe solide interogare SQL în MySQL
  • Experiența de lucru cu framework-urile de magazin online
  • Cunoștințe de Javascript (jQuery framework)

Responsabilități și beneficii

Personalizează și/sau întreține soluțiile de e-commerce ale comercianților înrolați
Dezvoltă și/sau întreține magazinele online.
Dezvoltă și/sau întreține rapoartele personalizate cu detalierea tranzacțiilorParticipă la discuțiile de estimare și planificare ale proiectelor.
Participă la discuțiile de proiectare a arhitecturii aplicațiilor.
Învață tehnologiile de procesare în timp real a tranzacțiilor de e-commerce, apeluri de servicii web, etc.
Se integrează într-un colectiv tânăr și prietenos.

Despre EuroPayment Services s.r.l.

EuroPayment Services s.r.l. procesează plățile online, dezvoltă și implementează soluții integrate pentru procesarea plăților online.

Obiectivul nostru este de a crea un mediu profesionist și prietenos de lucru pentru angajați pentru a veni cu soluții novatoare la cerințele clienților.

Ultima actualizare ( Joi, 06 Septembrie 2012 23:08 )

OK
x